Jesteś tutaj

[Last Minute] Rejs po Mazurach 29 sierpnia - 6 września

Zdjecie - Mazury 2015
autor: Paweł Guć (źródło:
  http://mapy.google.pl)

Wyobraźcie sobie sytuację: jest koniec sierpnia - ostatni weekend. Jest ciepło, piękna pogoda, słońce samo gna na plaże. A plaże, góry i jeziora wyludniają się z gawiedzi. Cisza, spokój i pozornie - nic się nie dzieje....

I wtedy - wkraczamy my! Ci, którzy na przekór i pohybel nagłego zwrotu akcji dokonują spontanicznego przejęcia władzy nad Mazurskimi kałużami!!

Do abordażu zachęcamy Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, Studentów pozostałych uczelni wyższych, sympatyków SKT PWr, a także wszystkich chętnych spróbowania tej formy aktywności. 

Plan jest następujący:

 1. Kompletujemy załogę – 8 osób,
 2. Załoga okrętować się będzie na swojej łajbie,
 3. Flotylla, razem z naszą łajbą i łajbami starych wyjadaczy, będzie liczyła 6 okrętów
 4. Na podbój wypływamy 29 sierpnia (sobota): czas operacyjny: ok. 14:00
 5. Port macierzysty i miejsce zbiórki: Giżycko, Piękna Górka.
 6. Pływamy/toczymy bitwy morskie/ścigamy się/kolonizujemy wyspy/ciągamy za jachtem na kole (lub karnie - za nogę)/palimy ognicha/wcinamy kełbachę/zdobywamy tyle jezior ile się da PRZEZ TYDZIEŃ
 7. 6 września (niedziela) rano zdajemy łajby.

 

Szczegóły:

Koszty wyjazdu pokrywane są w większości przez kaucję - 350zł. Będzie obejmowała ona opłaty za jacht, opłaty portowe i „suchy” prowiant do kambuza. Każdy uczestnik ponosi we własnym zakresie koszty dojazdu. Na bieżące potrzeby tj. świeże produkty do jedzenia, dodatkowe opłaty (np. za toaletę w porcie, jeśli opłata portowa jej nie obejmuje) każdy z uczestników powinien mieć przygotowane 20zł na dzień.

Studencki Klub Turystyczny PWr nie zapewnia w trakcie trwania wyjazdu uczestnikom ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ani żadnych innych form ubezpieczeń. W związku z tym, warunkiem uczestnictwa jest podpisanie stosownego oświadczenia, w którym uczestnik deklaruje, iż bierze udział w wyjeździe na własne ryzyko i własną odpowiedzialność (druk w załączniku poniżej).

 

Termin:

 • 29 sierpnia - 6 września 2015 r. 

Miejsce:

 • Wielkie Jeziora Mazurskie

Noclegi:

 • Na jachcie

Wyjazd:

 • Autobusy:  PolskiBus Wrocław, piątek 27 sierpnia o 12:00 do Warszawy. 16:50 w Warszawie; Kawałek komunikacją miejską. Gigabus Warszawa, o 18:00 do Giżycka. Na miejscu o 22:00. Koszt około 80zł

 • Pociągi: Wrocław Główny, sobota 29 sierpnia o 0:01. Po drodze 1 przesiadka. Na miejscu (Giżycko) o godzinie 12:07. Koszt około 80zł.

Powrót:

 • W niedzielę, 6 września o 16:32 pociąg Intercity z przesiadką w Tczewie do Wrocławia. Godzina przyjazdu: 04:53.

Zapisy:

 • Zgłoszenia przyjmowane są:

  • pocztą elektroniczną na adres rafszt[małpa]wp.pl

  • poprzez facebook'a: Rafał Sztandera (kopycisko)

Zgłoszenie powinno zawierać:

 • Zeskanowane oświadczenie, wypełnione (drukowanymi literami) oraz czytelnie podpisane oświadczenia uczestnika. 

Uwaga! Organizator po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzi poprzez e-mail lub telefon uczestnictwo w wyjeździe. W przypadku braku takiego potwierdzenia proszę o kontakt.

Kontakt:

 • e-mail: rafszt[MAŁPA]wp.pl

 • telefon: +48 798 79 79 76

 

Uwaga! Dalsze informacje dotyczące wyjazdu będą kierowane już bezpośrednio do uczestników. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości proszę o kontakt.

 

Serdecznie zapraszam!
Rafał Sztandera

 

Z turystycznym pozdrowieniem,
Studencki Klub Turystyczny
Politechniki Wrocławskiej

 

 

Załącznik Wielkość
Oświadczenie 61.72 KB