XLIV Rajd Elektryka - Trasy

Są już trasy na XLIV Jesienny Rajd Elektryka! Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w górach i do wędrówek po okolicznych atrakcjach. W szereg tras wchodzą propozycje dojazdu z Wrocławia w piątek rano, wraz z dojściem do ośrodków, piesze trasy sobotnie oraz niedzielne trasy wraz z propozycjami powrotu do Wrocławia.

Trasy piątkowe / dojazdowe:

XLIV Jesienny Rajd Elektryka w Karkonosze


Logo rajdu.

Wszystkich studentów oraz absolwentów (nie tylko) Politechniki Wrocławskiej, którzy mają ochotę spędzić październikowy weekend w górach, zapraszamy na XLIV Jesienny Rajd Elektryka.

Rajd Wstępniaka w Karkonoszach, 14-15 października

Rajd - wspaniała okazja, żeby poznać ciekawych ludzi, zachwycić się pięknem Polskich gór i udowodnić sobie, że z tą kondycją wcale nie jest aż tak źle...

Relacja - Tatry Polskie - sierpień 2017

Na początku sierpnia postanowiliśmy zobaczyć najwyższe góry Polski- Tatry. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Zakopanego. Posmakowaliśmy lokalnych specjałów, zwiedziliśmy Muzeum Tatrzańskie oraz pierwsze wille w stylu zakopiańskim (Willa Koliba, Willa Oksza).

Zdjecie - Tatry

SKaTowane żagle - Mazury 2-10 września

Zdjecie - Mazury 2015
autor: Paweł Guć (źródło:
http://mapy.google.pl)

Wyobraźcie sobie sytuację: jest koniec sierpnia - ostatni weekend. Jest ciepło, piękna pogoda, słońce samo gna na plaże. A plaże, góry i jeziora wyludniają się z gawiedzi. Cisza, spokój i pozornie - nic się nie dzieje....

Strony