SKTowe ostatki w Beskidzie Śląskim - 6-7 lutego

Ci, którzy regularnie przeglądają kalendarz, pewnie już wiedzą, że przyszły weekend jest ostatnim tego karnawału. Łącząc ten fakt z tym, że zabawy w górach nie mają sobie równych, postanowiliśmy zorganizować SKT-owe ostatki w Beskidzie Śląskim! Mamy 20 miejsc w Telesforówce, zaklepany densflor i zasadę, że kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Lecisz z Nami?

Biwak 6-10 stycznia - zimowe wejście na Kikulę - Relacja

Wyobraź sobie. Idziesz w otoczeniu dobrych znajomych, po ścieżce wśród drzew. Idziesz gdzieś na szczyt. Chyba, bo nie widać za dobrze. Tak na prawdę to widać niewiele, bo w tej mgle dobrze widać jedynie czubki butów. Drzewa majaczą gdzieś po bokach. Rozmawiasz, żartujesz, jesteś. Myślisz o czym chcesz, jesteś wolny umysłem i ciałem. Ewentualnie o ciepełku, szamaniu i miejscu na namiot.

Ścianka wspinaczkowa - 17 stycznia

Zgodnie z obietnicą od nowego roku ruszamy z kolejnymi wypadami na ścianę wspinaczkową. Razem z przeszkolonymi członkami klubu oferujemy wstępne szkolenie z technik wspinaczkowych oraz asekuracji podstawowej.

Biegówki SKT w Jakuszycach 12-14 Lutego

Zapraszamy na zimowe szaleństwo na nartach biegowych w Jakuszycach w dniach 12-14 lutego (piątek - niedziela). W programie:
Aktywny spacer na nartach w malowniczych górach Izerskich
Pomoc przy stawianiu pierwszych kroków na nartach

Jesienny Biwak SKT - liczenie bunkrów w Górach Orlickich 4-6 grudnia - Relacja

Gdy myślicie o weekendzie za miastem, pod namiotem, góry, słońce, chleb z pasztetem na śniadanie, konserwy na obiad, kabanosy na kolację… Ach wakacje! To pierwsze, co przychodzi na myśl, prawda? A gdybyśmy powiedzieli wam, że w SKT biwaki najczęściej organizuje się… jesienią i zimą? :)

Strony