Wyjazd Grudniowy 2015, Batorów 12-13.12.2015

W dniach 12-13 grudnia, tradycyjnie już, odbył się wyjazd podsumowujący pracę Klubu w 2015 roku połączony ze świętowaniem urodzin Opiekuna, Dziekana dr inż. Zbigniewa Kłosa.

Prezentacja podsumowująca działalność klubu w roku 2015

Jeden z członków Studenckiego Klubu Turystycznego przygotował prezentację podsumowującą działalność klubu w 2015 roku. Niniejszym, zapraszamy do oglądania.

 

Dziekan Kłos wyróżniony

Dziekan Kłos został wyróżniony przez ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ogólnopolskim konkursie na Opiekuna Roku, StRuNa 2015.

 

Panie Dziekanie, to jak dużo myśli, energii i wolnego czasu poświęca Pan dla Nas i dla organizacji, jest najwspanialszą nagrodą, jaką możemy od Pana otrzymać. Otrzymujemy ją od Pana tak po prostu, z serca, od wielu lat. Jesteśmy dumni, że mamy takiego opiekuna. Choć wiemy, że nie oczekuje Pan nagród, cieszymy się, że nie tylko my to doceniamy. Dziękujemy!

 

II LIPA, edycja zimowa - Beskid Żywiecki - 22-24 stycznia

Znamy już datę i miejsce drugiej, tym razem zimowej edycji LIPY*!
*LIPA - pomysł na połączenie środowisk turystycznych z różnych uczelni Wrocławia, na integrację, na świetną zabawę, na wymianę doświadczeń i na możliwość poznania podobnie zakręconych ludzi.

Góry Bialskie i Złote - Relacja

Każda wyprawa w góry zaczyna się od podróży, nie dotyczy to tylko nielicznych szczęśliwców na stałe w nich mieszkających. Nasza podróż zaczęła się w klasycznym polskim pociągu, głośnym jak siklawa po wiosennych roztopach, z pewnością wolniejszym od burzowego wichru, ale za to o podłogach i ścianach lekkich jak świerkowa żywica.Takie niecodzienne doznania audiowizualne skutecznie utuliły do snu część towarzystwa, jednak między “żywszą” częścią podróżników zaczęły się nawiązywać pierwsze dyskusje, pojawiły się uwagi, co do czekającej nas trasy, pogody. [...]

Strony