Zgłoszenie Dziekana Zbigniewa Kłosa do konkursu na "Opiekuna Roku 2015"

Poniższy tekst stanowi treść zgłoszenia naszego opiekuna - Dziekana Zbigniewa Kłosa, do konkursu Studenckiego Ruchu Naukowego na "Opiekuna Roku 2015". Stwierdziliśmy jednak, że poniższy tekst warto opublikować nie tylko jako zgłoszenie konkursowe, ale też osobny artykuł. Zapraszamy do lektury i trzymajmy kciuki za "Dziekana".

Gra Miejska śladami Wrocławskich pi(oni)er(nik)ów

Dzień podróżniczy w praktyce? Czy można, zamiast słuchać o cudzych przygodach, wziąć udział w swojej własnej? I to wspólnie ze swoją najlepszą ekipią? 

Zamawiamy dodatkowe koszulki z XL Rajdu Elektryka!

Koszulki, zarówno te termo jak i te normalne rozeszły się w tempie dorównującym pierwszej porcji grzańca. Jak się okazało, że koszulki są wygodne, z dobrego materiału i że to w sumie niezła i wyjątkowa pamiątka, sporo osób chciało domówić je później. Nasz klient nasz Pan!
Zbieramy zgłoszenia na koszulki!

XL Rajd Elektryka - Podsumowanie

Stworzyliśmy podsumowanie z XL Rajdu Elektryka w Dusznikach, ale zanim zanurzymy się w liczbach chcemy was zaprosić na krótki film. Mamy nadzieję, że wszyscy mile wspomnicie czas spędzony razem z nami w Dusznikach.

Jesienny Biwak SKT - liczenie bunkrów w Górach Orlickich 4-6 grudnia

Zapraszamy na Jesienny Biwak SKT połączony z okresowym, kontrolnym liczeniem bunkrów w Górach Orlickich, który odbędzie się w dniach 4-6 listopada w Górach Orlickich i trochę w Bystrzyckich. W ciągu dnia będzie można nacieszyć oczy górskim krajobrazem, sprawdzić stan bunkrów a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku [...]

Strony