Góry Bialskie i Złote - wyjazd na Koronę Gór Polski

Niedawno pisaliśmy, że chcemy rozpocząć zdobywanie Korony Gór Polski razem z Wami! Jest aż 28 szczytów, więc bierzemy się intensywnie do pracy :)

XL Rajd Elektryka - Relacja

Najstarszy górski rajd Politechniki Wrocławskiej odbył się już po raz 40. w malowniczych Dusznikach Zdrój. Grono studentów: byłych, obecnych i być może przyszłych (na razie jednak w wieku przedszkolnym) spotkało się, by wspólnie wędrować po szlakach, odkrywać nowe oblicza gór, a wieczorami zasiąść przy ciepłym ognisku

SGW - Rusza nowy Kurs Taternictwa Jaskiniowego!

SGW - Rusza nowy Kurs Taternictwa Jaskiniowego!
"Przygoda życia, super ludzie i kosmiczne widoki pod ziemią!"
- to tylko jedna z wielu opinii o kursie

Sekcja Grotołazów Wrocław (http://sgw.wroc.pl/) zaprasza na spotkanie organizacyjne nowego Kursu Taternictwa Jaskiniowego, które odbędzie się dnia 4 listopada 2015 r. o godz. 18:00 w Instytucie Nauk Geologicznych na ul. W. Cybulskiego 30 we Wrocławiu w sali wykładowej nr 2. Szczegółowy program kursu (...)

XL Rajd Elektryka - Trasy

Na XL Rajd Elektryka przygotowaliśmy dla Was trasy. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w górach i do wędrówek po okolicznych atrakcjach. W szereg tras wchodzą propozycje dojazdu z Wrocławia w piątek rano, wraz z dojściem do ośrodków, piesze trasy sobotnie oraz niedzielna trasa piesza wraz z propozycją powrotu do Wrocławia.

Trasy piątkowe / dojazdowe:

XL Rajd Elektryka - sprawozdanie ze szkoleniówki 10-11 października

40 Rajd Elektryka naładuje wszystkich pozytywną energią – SKT się szykuje! (...)

Strony