Wyprawa trekkingowa w Rodopy - Bułgaria 2013

Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej w dniach 18 lipca - 04 sierpnia 2013 r. organizuje kolejną wyprawę trekkingową, tym razem w góry Bułgarii, a dokładnie Rodopy Zachodnie, pasma: Mursalica i Czernatica. Kierownikiem wyprawy jest opiekun SKT PWr., dr hab. inż. Zbigniew Kłos (...)

Zimowy Biwak SKT - Karkonosze

Zapraszamy na pierwszy w tym roku Zimowy Biwak SKT, który odbędzie się w dniach 08-10 marca w Karkonoszach. Ponownie chcemy Was zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ciągu dnia będzie można podziwiać piękno naszych gór, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku (...)

Powitanie roku 2013!

Zapraszamy na wyjazd do Szklarskiej Poręby, który odbędzie się w dniach 2-6 stycznia 2013 r. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku i spędzenia wolnego czasu wędrując po górach w warunkach zimowych lub zjazdów na nartach, snowboardzie, sankach, itp. :) Nie zapominajmy również o możliwości wykorzystania nart biegowych w tych okolicach. Osobom wybierającym się na narty lub snowboard, a których umiejętności w jeździe na tego typu sprzęcie nie są powalające proponujemy pomoc Członków Klubu (...)

Mamy rozległy termin wyjazdu – każdego dnia wieczorem będzie możliwość zrobienia Grzańca oraz Zabawy tanecznej, tudzież integracji wszystkich , którzy biorą udział w Wypadzie/Wyjeździe! Zapraszamy do 100% aktywności nocno / dziennej! ;D

Do wzięcia udziału w wyjeździe zachęcamy WSZYSTKICH Studentów zarówno wydziałów Politechniki Wrocławskiej, jak i Studentów wszystkich pozostałych uczelni wyższych, a także sympatyków SKT PWr [NIE TYLKO STUDENTÓW].

Serdecznie zapraszamy!

Z turystycznym pozdrowieniem
Studencki Klub Turystyczny

Wigilia SKT

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków SKT w środę, 19 grudnia 2012 o godzinie 19:00 na wigilijną uroczystość w sali wspólnej akademika T3 (pl. Grunwaldzki 61, Wrocław).

Uczestnicy przynoszą przygotowaną przez siebie potrawę wigilijną lub inny przysmak (propozycje prosimy zgłaszać w komentarzach), a także każdy przygotowuje prezent (koszt do 5 zł), który wręczy losowo wybranej osobie.

Obowiązuje strój wieczorowy, czyli panowie wyciągają fraki, a panie pończochy i perły.

Uwaga! W przypadków ewentualnych problemów z wejściem do akademika prosimy o kontakt: Jacek Leidel tel. 889 421 902

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt
Zarząd SKT

Wspólne ślizganie - 13. grudnia

Studencki Klub Turystyczny zaprasza na ,,Wspólne ślizganie” na lodowisku we Wrocławiu, przy ul.Spiskiej 1 dnia 13.12.2012 o godzinie 20. Wypad ma charakter czysto integracyjny :)

Koszt: bilet normalny 10zł/h
Bilet ulgowy 8zł/h
Wypożyczenie łyżew 6 zł
Zbiórka o godz. 19.45 przed budynkiem lodowiska.

Serdecznie zapraszamy!

Z turystycznym pozdrowieniem,
Studencki Klub Turystyczny
Politechniki Wrocławskiej

Strony