Podsumowanie zebrania walnego z dnia 15.05.2012

Obóz wspinaczkowo-trekkingowy - 3-9 września - Sokoliki

Wiosenny spływ kajakowy, Bierutów - Wrocław [BRAK MIEJSC]

Zapraszamy na spływ kajakowy SKT, który odbędzie się w dniach 2-3czerwca na rzece Widawa w okolicach Wrocławia. Ponownie chcemy Was zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu. Przed spływem zaprezentujemy podstawowe techniki wiosłowania tak więc każdy kto jeszcze nie miał styczności z tą formą turystyki może się śmiało zgłaszać. Po ciężkim dniu odpoczniemy przy ognisku, aby nabrać sił na kolejny dzień.

Wiosenny Biwak SKT - Góry Sowie

Zapraszamy na Wiosenny Biwak SKT, który odbędzie się w dniach 25-27 maja w Górach Sowich i ich okolicach. Ponownie chcemy Was zachęcić aktywnego spędzania wolnego czasu. W ciągu dnia będzie można podziwiać piękno naszych gór, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku.

Wiosenna wycieczka rowerowa

Zapraszamy na już drugą Wiosenną wycieczkę rowerową, która odbędzie się w dniach 11–13 maja. Wycieczką tą kontynuujemy rozpoczęty na poprzedniej wycieczce sezon rowerowy, przemierzając okolice Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Zachęcamy do wzięcia udziału w Wycieczce rowerowej SKT Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, Studentów pozostałych uczelni wyższych, a także wszystkich sympatyków SKT PWr.

Strony