Spotkanie rekrutacyjne

Studencki Klub Turystyczny zaprasza wszystkie osoby, nie będące jeszcze członkami SKT, a zainteresowane działalnością klubu na spotkanie rekrutacyjne które odbędzie się w dniu 06-03-2012 r. o godzinie 17:15 w sali 1.13, budynek C13.

Wiosenny Biwak SKT - Sudety Wałbrzyskie

Zapraszamy na Wiosenną edycję Biwaku SKT, który odbędzie się w dniach 9-11 marca. Tym razem będziemy przemierzać Sudety Wałbrzyskie, a w szczególności Góry Wałbrzyskie i Góry Kamienne. Nieustannie staramy się inspirować Was do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach, biwakowania oraz wspólnych wieczorów przy ognisku, które zawsze są ciekawą i niezapomnianą przygodą (...)

Wyjazd weekendowy - Karkonosze - zapisy zakończone

Informujemy, że zapisy na "Wyjazd weekendowy - Karkonosze" zostały zakończone ze względu na wyczerpanie limitu miejsc. Zainteresowanych zachęcamy do ciągłego obserwowania naszej strony, gdyż już wkrótce informacje o kolejnych wyjazdach (...)

Grill - Kładka Zwierzyniecka - Zjazd na linach

Sekcja Turystyki Kwalifikowanej zaprasza na GRILLa koło Kładki Zwierzynieckiej, który odbędzie się w dniu 25 lutego. Eventem niejako przy okazji będzie rozłożenie lin wspinaczkowych do zjazdu (...)

Wyjazd weekendowy - Karkonosze

Zapraszamy na wyjazd weekendowy w Karkonosze, który odbędzie się w dniach 2-4 marca 2012 r. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku i spędzenia wolnego czasu wędrując po górach w warunkach zimowych (...)

Strony