Wyprawa trekkingowa w góry Zachodniej Ukrainy

Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej w dniach 12-29 lipca 2012 r. organizuje kolejną wyprawę trekkingową, tym razem w góry Zachodniej Ukrainy, a dokładnie w pasma: Czarnohora i Gorgany. Kierownikiem wyprawy jest opiekun SKT PWr., dr hab. inż. Zbigniew Kłos (...)

Wyjazd weekendowy - Masyw Śnieżnika

Zapraszamy na Wyjazd weekendowy w Masyw Śnieżnika, który odbędzie się w dniach 4-5 lutego 2012. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku w ostatni weekend przed feriami zimowymi i spędzenia wolnego czasu wędrując po górach w warunkach zimowych :)

Zimowy Biwak SKT - Rudawy Janowickie

Zapraszamy na kolejny Zimowy Biwak SKT, który odbędzie się w dniach 10/11-12 lutego, tym razem w Rudawach Janowickich. Ponownie zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach, w warunkach zimowych, w połączeniu z przygodą, jaką jest nocleg zimą pod namiotem (...)

Zimowy Biwak SKT - Góry Stołowe

Studencki Klub Turystyczny zaprasza na Zimowy Biwak SKT, który odbędzie się w dniach 6-8 stycznia w Górach Stołowych. Tym razem zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach w warunkach zimowych w połączeniu z biwakowaniem pod namiotem. Aby dopełnić całości, nie zabraknie również wspólnych wieczorów przy ognisku (...)

Nowy Zarząd i Statut SKT PWr.

W dniu 17. listopada 2011 r. podczas Walnego Zgromadzenia wybrano nowy Zarząd SKT PWr. oraz uchwalono zmiany przepisów Statutu SKT PWr. (...)

Strony