I Rajd Zimowy

 

Stres przed sesją? Mamy na to sprawdzony sposób – kilkudniowy wypad w góry! Możecie z nami szusować po stoku albo wędrować po malowniczych szlakach. To co, skusicie się? Spójrzcie poniżej, jaki fajny mamy plany na nasz I Rajd Zimowy.


Kiedy: 4-6 stycznia 2017 r.

Spotkanie: Zimowe wyjazdy SKT

 

Biwak Zielonym Szlakiem Granicznym 2 - 4 grudnia

Zapraszamy na Jesienny Biwak Zielonym Szlakiem Granicznym w Masywie Śnieżnika i Górach Złotych, który odbędzie się w dniach 2 - 4 grudnia. W ciągu dnia będzie można nacieszyć oczy górskim krajobrazem, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku. Zachęcamy do wzięcia udziału Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, Studentów pozostałych uczelni wyższych, sympatyków SKT PWr, a także wszystkich chętnych spróbowania tej formy aktywności [...]

Walne Zgromadzenie - Wybory - 23. listopada

Studencki Klub Turystyczny serdecznie zaprasza wszystkich członków Klubu na Walne Zebranie, podczas którego odbędą się wybory nowego Zarządu SKT PWr.

W ramach zebrania zaplanowano:

Lipa jesienna - Luźna integracja... 18-20.11.2016

Studencki Klub Turystyczny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w LIPA'ie - Luźnej integracji przygodożądnych alkoturystów! LIPA jest prywatną inicjatywą mającą na celu integrację i zrzeszanie organizacji, a także osób prywatnych z kręgów górskich i około-turystycznych.

LIPA odbędzie się w "Krainie wygasłych wulkanów" (okolice Gór Kaczawkskich) w Chacie pod Lipą niedaleko miejscowości Świdnik. Szczegóły wydarzenia znajdziecie pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/324908451196939/

Strony