III SKTowe zakończenie wakacji w Lubawce 23-25 września


Widok z Královeckiego Špičáka (880,6 m n. p. m.) na czeską wieś Bernartice i dalej na wschodnie Karkonosze. Fotograf Michał Stalmach.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich: SKTowiczów, ich przyjaciół, sympatyków klubu i innych na III Zakończenie Wakacji w Lubawce. W planach tak jak zawsze zdobycie Královeckiego Špičáka, najwyższego szczytu Gór Kruczych, całodzienna trasę z pięknymi widokami, tradycyjny czeski obiad, wieczorem ognisko i rozmowy do rana oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji. Zakończenie wakacji to świetny czas na podsumowanie letnich wyjazdów oraz snucie planów na kolejny sezon.

Kotlina Jeleniogórska - Dwudniowa Wyprawa Trekkingowa: 19 – 21 sierpnia


Kotlina Jeleniogórska (fot.:Sławek)

Zapraszamy na dwudniową wyrypę wokół Kotliny Jeleniogórskiej, która odbędziesię w dniach 19 – 21 sierpnia. W programie:

II Rowerowy weekend w Izery - 1-3 lipca


Izery. (fot. zemefilmu.cz)

SKT zaprasza na wspólne przemierzanie malowniczych Izerów oraz Karkonoszy na dwóch kółkach. Wyjazd odbędzie się w dniach 1-3 lipca (pt-nd). W programie m. in:

  • Aktywne przemierzanie przepięknych scenerii
  • Hektolitry wylanego potu
  • Wspaniałe i radosne towarzystwo
  • Smażenie kiełbasy przy ognisku wieczorem

Zapraszamy każdego zainteresowanego - czy to jeszcze na studiach, czy już dawno po - do wzięcia udziału w wyjeździe. Nie musisz posiadać swojego roweru, bo można takowy wypożyczyć (...)

Beskidzka Wyrypa - 1-3 lipca


Beskid Żywiecki.

Cześć i czołem!
Koncepcja jest taka. Spotykamy się w piątek wieczorem w Rajczy przy kościele. Dobieramy się w pary, grupki czy jak kto woli indywidualnie i palimy cholewki. Data lotu: 1-3 lipca.

Wydarzenie dostępne także na facebooku.

Miejsce

V Rajd Wakacyjny 08.07 – 10.07 – Pieniny i Beskid Sądecki


Beskid Żywiecki - zdjęcie z IV Rajdu Wakacyjnego.

Zapraszamy na V Rajd Wakacyjny, który odbędzie się w dniach 8 - 10 lipca w Pieninach i Beskidzie Sądeckim. W ciągu dnia będzie można nacieszyć oczy górskim krajobrazem, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku.
Miejsce:

Pieniny i Beskid Sądecki

Noclegi:

Bacówka pod Bereśnikiem, Baza namiotowa pod Wysoką

Strony