Jesteś tutaj

Wyprawa trekkingowa w Alpy Rodniańskie i Góry Kelimeńskie - Rumunia 2017

Tam jedziemy (żródło: http://fotoram.blox.pl/2008/09/Alpy-Rodnianskie.html)

Termin: 15-30 lipca 2017

Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej (SKT PWr) organizuje kolejną już wakacyjną wyprawę trekkingową, tym razem do Rumunii, w Alpy Rodniańskie i Góry Kelimeńskie. Wyprawa ma charakter biwakowy, z namiotami i wyżywieniem (namioty i palniki zapewnia SKT PWr). Transport autokarem w obie strony zapewnia Politechnika Wrocławska. Wyprawa jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Informacje o niektórych poprzednich wyprawach można znaleźć na stronie http://www.sktwyprawy.info/archiwum.html Zapraszamy wszystkich chętnych, ewentualnie z osobą towarzyszącą, do wzięcia udziału w tej wyprawie.

Zapisy

Zapisy przyjmujemy do 12ego marca 2017

Formularz zgłoszeniowy: http://goo.gl/C3HkMF

Obóz selekcyjny i informacje porządkowe

Po zakończeniu rekrutacji wszystkich kandydatów czeka obóz selekcyjny w Górach Izerskich, w Chatce Górzystów, w terminie 25-26 marca 2017. Nocleg w schronisku jest opłacony przez SKT. Udział w obozie obowiązkowy. Obecność jest jednym z kryteriów kwalifikacji do udziału w wyprawie. Główna lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do wyprawy zostanie podana po zakończeniu obozu selekcyjnego. Liczba uczestników limitowana jest pojemnością autokaru, transportu uczestników na miejsce wyprawy, i wynosi 49 miejsc. Poza listą główną sporządzona zostanie również lista rezerwowa. Wielu uczestników z listy głównej rezygnuje z wyprawy z przyczyn losowych lub zmiany planów wakacyjnych (praktyki, staże, konieczność podjęcia aktywnej pracy itp.). Szanse osób z listy rezerwowej na zakwalifikowanie się na wyprawę są całkiem spore.

Dodatkowych informacji udziela osobiście kierownik wyprawy, opiekun SKT, dr hab. inż. Zbigniew Kłos, pod numerem telefonu 661-356-276.

Z turystycznym pozdrowieniem
Zbigniew Kłos
Opiekun SKT PWr