Jesteś tutaj

Wakacyjna wyprawa trekkingowa w góry Ukrainy 2016


Tak było rok temu w Bułgarii.

CZARNOHORA-GORGANY-ŚWIDOWIEC 2016

Termin: 16-31.07.2016
Zapisy zostały zakończone!

Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej (SKT PWr) organizuje 5 już wakacyjną wyprawę trekkingową w góry ukraińskie, pasma Czarnohora, Gorgany i Świdowiec. Obejmują one zarówno tereny połonin (Czarnohora, Świdowiec) jak i obszary lesiste (Gorgany Centralne i Zachodnie). Czarnohorę i Świdowiec chcemy przejść z pełnym ekwipunkiem, natomiast Gorgany Centralne i Zachodnie będą obiektem kilkudniowych wypadów z miejscowości Osmołoda.  Wyprawa ma charakter biwakowy, z namiotami i własnym wyżywieniem. Transport autokarem w obie strony zapewnia Politechnika Wrocławska. Wyprawa jest niezwykle atrakcyjna turystycznie.

Z okazji okazji najlepszej na świecie wyprawy wakacyjnej SKT w góry Ukrainy przygotowaliśmy WYPR(ubr)ANIE. Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca. Z produkcją ruszamy pod warunkiem uzbierania min. 23 chętnych. Więcej informacji pod linkiem: formularz.

Dodatkowe informacje w załącznikach poniżej. Wszelkie wątpliwości rozwieje kierownik wyprawy, opiekun SKT, dr hab. inż. Zbigniew Kłos, pod numerem telefonu 661-356-276.

Informacje o niektórych poprzednich wyprawach można znaleźć na stronie /wyprawy/

Wydarzenie także na facebooku .

Serdecznie zapraszamy!